O nás

logo parketland

Spoločnosť BOR spol. s r.o. sa už 20 rokov zaoberá distribúciou a predajom laminátových podláh, drevených parkiet a rôznych iných druhov interiérových podláh vrátane príslušenstva a je dlhoročným výhradným zástupcom, dodávateľom a špecializovaným predajcom podláh nemeckej značky MEISTER, značky, ktorá patrí z hľadiska kvality k špičke nielen na slovenskom, ale aj európskom a celosvetovom trhu.

 

Väčšina zamestnancov našej spoločnosti patrí k priekopníkom uvedenia laminátových podláh na slovenský trh.

 

V našej špecializovanej maloobchodnej predajni PARKETLAND na Dvojkrížnej ulici 13 v Bratislave – Vrakuni si môžete vybrať zo stoviek druhov podláh , či už laminátových, drevených, designových alebo vinylových a pod. Ponuku dopĺňa kompletný sortiment príslušenstva k podlahám – soklové lišty, doplnky k lištám, podložky pod podlahy, podlahové svietidlá, čistiace prostriedky, atď. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo na tej najvyššej úrovni ale aj napríklad bezproblémové parkovanie pri našej predajni.

 

O kvalite a šírke našej ponuky, ako aj o kvalite poskytovaných služieb sa najlepšie presvedčíte osobne v našej predajni PARKETLAND.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

BOR, spol. s r.o.

 

 

 
  dvojkr. obr.1  dvojkr.obr.2