AquaSafe/ AquaSafe+ systém

aquasafe
Všetky laminátové podlahy MeisterDesign. laminate ( s výnimkou LC 55) sú vodeodolné, pretože poskytujú komplexnú ochranu proti vlhkosti AquaSafe alebo AquaSafe+ systém. Pozostáva z troch účinných prvkov, ktoré chránia podlahu pred prenikajúcou vlhkosťou:
Ochrana povrchu:

Povrch melamínovej živice je svojou povahou úplne vodotesný.

Impregnácia hrán AquaStop & tesnosť spojov: Spolu s impregnáciou hrán AquaStop špeciálne vyvinutá a patentovaná geometria klikacieho profilu, ktorá pracuje s predpätím, zaručuje, že profil je pevne a trvalo utesnený.

HDF nosná doska so zníženou napučavosťou: 
aquasafe4hod
Účinná nenapúčavá nosná doska zabraňuje do značnej miery napúčaniu pri kontakte s vodou (4 hodiny ochrany pred stojatou vlhkosťou).


aquasafe24hod
Účinná nenapúčavá nosná doska "AquaSafe+" dokonca poskytuje ochranu pred vlhkosťou 24 hodín.

Špeciálna impregnácia, HDF nosná doska so zníženou napúčavosťou „AquaSafe“ a trvalo uzavreté spoje, čo sa dosahuje pomocou špeciálne vyvinutej a patentovanej geometrie profilu, sú rozhodujúce výhody systému AquaSafe. Takto účinne chráni povrch, spodnú stranu a hrany a vo veľkej miere zabraňuje napúčaniu pri pôsobení vlhkosti.*Vhodná do vlhkých priestorov ako napr. kúpeľňa. Z využívania sú vylúčené vonkajšie priestory a mokré priestory ako sú napr.: sauny, sprchovacie kabíny, parné kúpele ako aj miestnosti s podlahovým odtokom.