» Podlahy a príslušenstvo » Designové podlahy

Designové podlahy


Zažívať prírodu všetkými zmyslami. To želáme nielen Vám, ale aj budúcim generáciám. Pri výbere našich materiálov dávame preto veľký dôraz na zdroje ohľaduplné k životnému prostrediu. Prostredníctvom moderných technologických postupov, ktoré podliehajú trvalej kontrole a ktoré dôsledne ďalej rozvíjame, vznikajú podlahy na veľmi vysokej kvalitatívnej úrovni. Nezávislé kontrolné inštitúcie potvrdzujú nezávadnosť používaných materiálov.

Podlahy so špeciálne vyvinutou nášľapnou vrstvou Puretec resp. SilentTouch®, 100% bez obsahu PVC. V spojení s prírodnými a ekologickými materiálmi - drevo, korok. Tieto podlahy výrazne prispievajú k celkovému zdravšiemu bývaniu.

bez pvc
Bl.Engel m toxproof rh
Modrý anjel
Ako výsledok nášho zodpovedného výberu materiálov a moderných technologických procesov majú všetky podlahy MEISTER označenie Modrý anjel – prvá a najznámejšia značka sveta pre ekologické výrobky a služby. Dáva Vám to istotu rozhodnúť sa pre ekologické podlahy s nízkymi emisiami.

 
Certifikát TOXPROOF TÜV
Vaše zdravie je pre nás dôležité a preto si nechávame všetky designové podlahy MEISTER dobrovoľne preskúšať organizáciou TÜV Products GmbH. Toto je označenie pre testované podlahoviny bez škodlivých látok a bez zdravotného rizika.

Omyly a zmeny sú vyhradené. Farebné vyobrazenia dekórov majú informačný charakter, farba a vzor nemusia zodpovedať skutočnosti.
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto